O projektu

Projekt Šlapanice je jedinečný svým úzkým spojením krásné přírody a města Brna. Vše jsme navrhli tak, abyste zde našli pohodlný domov a klid. To vše ve spojení s krásnou přírodou a moderními možnostmi dnešní doby. Bonusem je výborná občanská vybavenost.

Naše rodinné domy

Využili jsme přes 20 let zkušeností a desítky realizovaných developerských projektů při stavbě našich domů ve Šlapanicích. Vybrali jsme to nejlepší a nyní Vám můžeme nabídnout dokonalé bydlení.

Věříme, že dokonalé bydlení se netýká jen samotného interiéru, na kterém jsme si dali záležet, ale především umístění a lokality.

Právě okolí a dostupná občanská vybavenost hraje významnou roli v pohodlí Vašeho života. Nechte se i Vy překvapit klidnou lokalitou spojenou s blízkostí přírody a bohatou občanskou vybaveností.

Bydlení jako nikde jinde

Šlapanice jsou ideální lokalitou, pokud milujete přírodu, ale zároveň město. Lokalita je opravdu plná přírodních krás a památek. Naleznete zde například vodní tok Říčku, který je vhodný pro romantické procházky, ne nadarmo se mu říká Zlatý potok. Šlapanice jsou vynikající lokalitou i v případě, že do budoucna plánujete rodinu – nachází se zde poměrně velké množství vzdělávacích institucí, od mateřských školek až po gymnázium. Zkrátka zde naleznete vše, co potřebujete.

Vše již ve standardu

Každý dokončený dům odevzdáváme novým majitelům s vědomím, že budou na jeho vybavení ještě dlouho (a právem) pyšní. Moderní design, kvalitní materiály a značkoví dodavatelé, to je náš standard. V ceně našich domů získáte například luxusní kuchyňskou linku od společnosti Nadop a koupelnu, kterou pro nás na míru vytváří Keraservis. Nečeká Vás žádné nemilé překvapení. Samozřejmostí je možnost upravit každý interiér domu dle Vašich nadstandardních přání a požadavků.

Skvělé pro všechny

Sportovní vyžití

Perfektní lokalita

Místo, které si zamilujete