Stavíme srdcem

Naše společnost má za sebou desítky úspěšných staveb, rekonstrukcí a revitalizací bytů, průmyslových objektů a objektů občanské vybavenosti. Stavěli jsme například školy, nemocnice, domy s pečovatelskou službou či ubytovací zařízení.

Náš záběr tímto nekončí: rekonstruujeme i cesty, renovujeme parky a realizujeme stavby infrastruktury. Každý projekt nás baví a snažíme se přijít s netradičním řešením.

Na projektu pracujeme s plným nasazením od začátku až do konce. Ladíme každičký detail, pečlivě si vybíráme dodavatele materiálů a vybavení, najímáme si spolehlivé řemeslníky a snažíme se i o to, aby naše stavby byly v harmonii s okolím.

Naše úspěchy

Jsme hrdí na to, že naše projekty pravidelně oceňují odborníci i veřejnost. Získali jsme několik prestižních cen, které nás utvrzují v tom, že svou práci děláme opravdu dobře. S každým dalším projektem se ale snažíme být ještě lepší.

Naši partneři

Vybíráme si, s kým budeme spolupracovat. Každý dokončený byt či dům odevzdáváme novým majitelům s vědomím, že budou na jeho vybavení ještě dlouho (a právem) pyšní. Moderní design, kvalitní materiály a značkoví dodavatelé, to je náš standard. V ceně našich bytů získáte například luxusní kuchyňskou linku od společnosti Nadop a koupelnu, kterou pro nás na míru vytváří Keraservis.

Realizované projekty

Na projektu Bydlení Šlapanice spolupracujeme s:

null

DEVELOPER

SKR development, s.r.o.
Nováčkova 233/18
614 00 Brno
IČ: 02504090
DIČ: CZ02504090
Manažer projektu:
Ivo Dočekal
Tel.: +420 777 457 075
Email: docekal@natmal.cz

null

ZHOTOVITEL

SKR stav, s.r.o.
Nováčkova 233/18
614 00 Brno
IČ: 26961474
DIČ: CZ26961474